Nowy Fiat Qubo – funkcjonalne rozwiązania, technologia i możliwości jazdy off-road

System informacyjno-rozrywkowy

Miejsce dla muzyki

Większa przyjemność jest w podróżowaniu z muzyką włączoną na pełny regulator. Dlatego w nowym Qubo zamontowana została nowa instalacja radiowa z ekranem dotykowym 5’’ i 6 głośnikami z możliwością połączenia przez Bluetooth, USB, AUX lub MP3 lub audio streaming.

Technologia

Potrafi więcej, jednocześnie

U niektórych może to wywoływać oburzenie, ale technologia Qubo potrafi zapewnić dwie rzeczy jednocześnie: doskonale łączy nawigację z wszystkimi funkcjami Bluetooth, ułatwiając Ci życie, w typowym dla Qubo stylu.

Traction+

Czujesz ducha trekkingu?

Z tylko dwoma kołami napędowymi Qubo Trekking potrafi stawić czoło nawet najtrudniejszej nawierzchni. System Traction+ natomiast gwarantuje lepsza przyczepność na bezdrożach (do 50 km/h), zapewniając osiągi off-road’owe, przy spalaniu jak w samochodzie z napędem 4x2. Ponadto opony całoroczne M+S gwarantują maksymalną przyczepność niezależnie od pogody.

Nowy Fiat Qubo - nowoczesny i bezpieczny kombivan

Bezpieczeństwo

SuperQubo

Posiada kabinę pasażerską chronioną przez strefy kontrolowanego zgniotu: w przypadku ewentualnego zderzenia, pozostaje ona nienaruszona, za wyjątkiem precyzyjnie określonych punktów. Poza tym, posiada automatyczną blokadę drzwi uruchamiającą się już przy 20 km/h, a dzięki systemowi DeadLock możliwa jest dezaktywacja wszystkich zamków drzwi oprócz kierowcy, co uniemożliwia otwarcie ich od wewnątrz w przypadku włamania.

Bezpieczeństwo aktywne i pasywne

Beztroska jazda

Kompletny system bezpieczeństwa, z pasami bezpieczeństwa, z 4 poduszkami powietrznymi i zaczepami Isofix, które pozwalają zamocować fotelik bez pasa bezpieczeństwa, oraz z systemami ABS i EBD oraz ESC, pozwalającymi zachować tor jazdy również w awaryjnych sytuacjach. Maksymalny komfort zapewni tempomat, który umożliwia zaprogramowanie prędkości jazdy, natomiast czujniki parkowania ułatwią manewrowanie.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Krok 1 z 3

Chcę otrzymać ofertę dotyczącą nowego Fiat Qubo

Czy chcesz sprzedać swój stary samochód w rozliczeniu? *


Pola wymagane są oznaczone *

Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.), po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od FCA Poland S.A. informacji handlowych drogą elektroniczną (w tym z wykorzystaniem automatycznych systemów wywołujących) poprzez:
Krok 2 z 3

Wybierz dealera

 
 
Krok 3 z 3

DZIĘKUJEMY Mario Rossi

Twoje zapytanie o ofertę na model Qubo
do dealera Spazio - C.so Valdocco 19, 10122 TO
zostało poprawnie wysłane. Przedstawiciel Fiata skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Zdjęcia stanowią tylko ilustrację: dostępne opcje kolorów, tkanin, etc., znajdują się w konfiguratorze.