Oryginalna, pomysłowa i zaskakująca: taka jest Panda.

Samochód, który wie, jak ewoluować, pozostając sobą.

PRZESTRZEŃ I KOMFORT

TEGO NIGDY ZA WIELE

Wyjazd do sklepu, jednodniowa wycieczka na wieś czy weekendowy wypad — przestronne wnętrze i uniwersalny charakter samochodu sprawiają, że Panda jest gotowa na wszystko. Z tyłu mamy kanapę składaną w proporcji 60/40, fotel pasażera także można złożyć, a bagażnik z Cargo Box da się skonfigurować na różne sposoby. A przestrzeń w bezpośrednim otoczeniu kierowcy i pasażerów? W całym przedziale pasażerskim znajdziesz mnóstwo schowków. Jest ich aż 14.

FOTELE I DESKA ROZDZIELCZA

NOWA ESTETYKA

6 wzorów tapicerki do wyboru: czarno-czerwona, czarno-szara z czerwonymi lub szarymi elementami... a do tego nowe kolory deski rozdzielczej, od teraz z nowymi rodzajami wykończenia w odcieniu szarym lub tytanowym.

KONFIGURACJE

UŻYJ WYOBRAŹNI.
TO PRZECIEŻ PANDA.

Złóż całą tylną kanapę lub tylko jej część. Przedni fotel pasażera może zamienić się w stolik; możesz go też złożyć, aby wydłużyć przestrzeń bagażową. Decyzja należy do Ciebie.

SCHOWKI

CO CHCIAŁBYŚ ZE SOBĄ ZABRAĆ?

Wśród 14 schowków znajduje się wygodna kieszeń na desce rozdzielczej, uchwyt na monety i długopis, uchwyt na chusteczki oraz miejsce na wszystkie inne drobiazgi właściciela Pandy.

ZMIENIONA STYLISTYKA WNĘTRZA

WSIADAJ I RUSZAJ W DROGĘ

Zaprojektowana na nowo kierownica może zostać obszyta skórą i wzbogacona wykończeniami w kolorze tytanu. Jest ona także dostępna w wersji z przyciskami do sterowania radiem. Zestaw wskaźników wyróżnia się uproszczoną oraz bardziej przejrzystą i czytelną grafiką. Pokładowy system Uconnect może współpracować z aplikacją Panda Uconnect, dzięki której masz łatwy dostęp do wszystkich informacji oraz rozrywki i usług.

Pokazane felgi ze stopów lekkich dostępne są tylko dla niektórych wersji silnikowych.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Krok 1 z 3

Chcę otrzymać ofertę dotyczącą nowego Fiat Panda

Czy chcesz sprzedać swój stary samochód w rozliczeniu? *


Pola wymagane są oznaczone *

Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.), po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od FCA Poland S.A. informacji handlowych drogą elektroniczną (w tym z wykorzystaniem automatycznych systemów wywołujących) poprzez:
Krok 2 z 3

Wybierz dealera

 
 
Krok 3 z 3

DZIĘKUJEMY Mario Rossi

Twoje zapytanie o ofertę na model 500L
do dealera Spazio - C.so Valdocco 19, 10122 TO
zostało poprawnie wysłane. Przedstawiciel Fiata skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Zdjęcia stanowią tylko ilustrację: dostępne opcje kolorów, tkanin, etc., znajdują się w konfiguratorze.