Oryginalna, pomysłowa i zaskakująca: taka jest Panda.

Samochód, który wie, jak ewoluować, pozostając sobą.

UCONNECT™

JESZCZE WIĘCEJ ZABAWY

Jeszcze więcej zabawy: możesz wyposażyć Pandę w innowacyjny radioodtwarzacz Uconnect™ z portami USB i AUX, obsługujący technologię Bluetooth®, strumieniową transmisję dźwięku, rozpoznawanie mowy i format Mp3. Dzięki temu możesz słuchać ulubionych utworów zapisanych jako pliki Mp3 na nośniku USB lub w telefonie, doładować urządzenia mobilne oraz nawiązywać połączenia telefonicznie bez kiwnięcia palcem.

PANDA UCONNECT™

UŁATWIENIA W PODRÓŻY
DZIĘKI SMARTFONOWI

Od teraz Panda jest także w Twoim telefonie komórkowym. Dzięki bezpłatnej aplikacji Panda Uconnect™ możesz bezpośrednio korzystać z licznych usług dostępnych w smartfonie. Możesz wybierać utwory lub kontakty zapisane w pamięci urządzenia, słuchać muzyki z serwisów Deezer i TuneIn, uzyskać bezpośredni dostęp do takich serwisów, jak mapy Google i Waze, sprawdzać prognozę pogody oraz korzystać z wielu innych usług multimedialnych i wspomagających prowadzenie pojazdu. A co z tradycyjnymi funkcjami telefonu? Panda z radiem UConnect™ jest standardowo wyposażona w uchwyt na telefon, który można zamontować tuż nad radiem.

START&STOP

MINIMALNE ZUŻYCIE PALIWA, MAKSYMALNA PRZYJEMNOŚĆ

Kiedy zatrzymujesz samochód, silnik także przestaje pracować. Technologia Start&Stop w Pandzie przyczynia się do ograniczenia zużycia paliwa, podobnie jak sygnalizator zmiany biegów (GSI) podpowiadający, kiedy należy zmienić przełożenie.

Pokazane felgi ze stopów lekkich dostępne są tylko dla niektórych wersji silnikowych.