Oryginalna, pomysłowa i zaskakująca: taka jest Panda.

Samochód, który wie, jak ewoluować, pozostając sobą.

UCONNECT™

JESZCZE WIĘCEJ ZABAWY

Jeszcze więcej zabawy: możesz wyposażyć Pandę w innowacyjny radioodtwarzacz Uconnect™ z portami USB i AUX, obsługujący technologię Bluetooth®, strumieniową transmisję dźwięku, rozpoznawanie mowy i format Mp3. Dzięki temu możesz słuchać ulubionych utworów zapisanych jako pliki Mp3 na nośniku USB lub w telefonie, doładować urządzenia mobilne oraz nawiązywać połączenia telefonicznie bez kiwnięcia palcem.

PANDA UCONNECT™

UŁATWIENIA W PODRÓŻY
DZIĘKI SMARTFONOWI

Od teraz Panda jest także w Twoim telefonie komórkowym. Dzięki bezpłatnej aplikacji Panda Uconnect™ możesz bezpośrednio korzystać z licznych usług dostępnych w smartfonie. Możesz wybierać utwory lub kontakty zapisane w pamięci urządzenia, słuchać muzyki z serwisów Deezer i TuneIn, uzyskać bezpośredni dostęp do takich serwisów, jak mapy Google i Waze, sprawdzać prognozę pogody oraz korzystać z wielu innych usług multimedialnych i wspomagających prowadzenie pojazdu. A co z tradycyjnymi funkcjami telefonu? Panda z radiem UConnect™ jest standardowo wyposażona w uchwyt na telefon, który można zamontować tuż nad radiem.

START&STOP

MINIMALNE ZUŻYCIE PALIWA, MAKSYMALNA PRZYJEMNOŚĆ

Kiedy zatrzymujesz samochód, silnik także przestaje pracować. Technologia Start&Stop w Pandzie przyczynia się do ograniczenia zużycia paliwa, podobnie jak sygnalizator zmiany biegów (GSI) podpowiadający, kiedy należy zmienić przełożenie.

Pokazane felgi ze stopów lekkich dostępne są tylko dla niektórych wersji silnikowych.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Krok 1 z 3

Chcę otrzymać ofertę dotyczącą nowego Fiat Panda

Czy chcesz sprzedać swój stary samochód w rozliczeniu? *


Pola wymagane są oznaczone *

Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.), po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od FCA Poland S.A. informacji handlowych drogą elektroniczną (w tym z wykorzystaniem automatycznych systemów wywołujących) poprzez:
Krok 2 z 3

Wybierz dealera

 
 
Krok 3 z 3

DZIĘKUJEMY Mario Rossi

Twoje zapytanie o ofertę na model 500L
do dealera Spazio - C.so Valdocco 19, 10122 TO
zostało poprawnie wysłane. Przedstawiciel Fiata skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Zdjęcia stanowią tylko ilustrację: dostępne opcje kolorów, tkanin, etc., znajdują się w konfiguratorze.