Oryginalna, pomysłowa i zaskakująca: taka jest Panda.

Samochód, który wie, jak ewoluować, pozostając sobą.

PANDA — JEDYNA W SWOIM
RODZAJU

Prawdziwie oryginalny jesteś tylko wtedy, kiedy Twoje wnętrze harmonizuje z wyglądem zewnętrznym. Tak właśnie rzecz ma się w przypadku Pandy. Od zderzaków w kolorze nadwozia z ochronnymi listwami po solidną konstrukcję i motyw kwadratu z zaokrąglonymi rogami — w Pandzie w jednakowym stopniu liczą się estetyka i funkcjonalność. Do tego charakteru doskonale pasują dwa nowe kolory: czerwony Amore i szary Colosseo. W sam raz na jeszcze bardziej nowoczesną i dynamiczną podróż.

DETALE

JAKI KSZTAŁT NAJLEPIEJ
ODDAJE CHARAKTER PANDY?

Znakiem rozpoznawczym Pandy jest słynne „Squircle”, czyli skrzyżowanie kwadratu z kołem. To właśnie ten kształt — swawolny i uniwersalny jak sama Panda — doskonale odzwierciedla charakter samochodu, od stylistyki nadwozia po elementy sterowania we wnętrzu.

DETALE NADWOZIA

SILNA OSOBOWOŚĆ

Stylistyka pozostaje jak zawsze ta sama: radosna, dynamiczna i smukła, czego przykładem są minimalistyczne i wysoko umieszczone klosze tylnych świateł czy trzecie okno boczne w kształcie kwadratu z zaokrąglonymi rogami. A może chciałbyś nadać jej nieco odważniejszy charakter? Do tego celu doskonale nadają się nowe kolory — czerwony Amore i szary Colosseo — oraz nowe wzory 14-calowych i 15-calowych felgi stalowe lub aluminiowych.

Pokazane felgi ze stopów lekkich dostępne są tylko dla niektórych wersji silnikowych.

Zdjęcia stanowią tylko ilustrację: dostępne opcje kolorów, tkanin, etc., znajdują się w konfiguratorze.