Najodważniejszy członek rodziny Pandy.

WNĘTRZE

PLENEROWY CHARAKTER.
WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ.

Wnętrze Pandy Cross kojarzy się z naturą. Tapicerkę foteli wykonano z naturalnej, mieniącej się różnymi odcieniami tkaniny oraz brązowej ekoskóry w bocznych częściach. Deska rozdzielcza ma metaliczny kolor, a zestaw wskaźników i konsolę środkową podkreślono satynowym wykończeniem w kolorze tytanu. Bo w czasie przygody liczą się wszystkie detale.

FOTELE

TAK JAK SOBIE ŻYCZYSZ

Elegancka tapicerka z mieniącej się różnymi odcieniami szarości naturalnej tkaniny, ze wstawkami z brązowej ekoskóry, oraz możliwość zmiany konfiguracji siedzeń dzięki dzielonej w proporcji 60/40 i składanej tylnej kanapie. Niezrównana osobowość, otwarta na wszelkie możliwości.

DESKA ROZDZIELCZA

ATRAKCYJNA I FUNKCJONALNA

Brązowa i odważnie zaprojektowana: deska rozdzielcza w Pandzie Cross ma własny charakter i jest wyposażona w schowki na wszystkie przedmioty potrzebne w podróży: od kapelusza poszukiwacza przygód po dokumenty służbowe.

BAGAŻNIK

BAGAŻ PODRĘCZNY
TO ZA MAŁO?

Jeżeli wybrałeś Pandę Cross, to znaczy, że jesteś poszukiwaczem przygód, sporo podróżujesz i na pewno wozisz ze sobą trochę sprzętu. Bez obaw: w obszernym bagażniku zmieścisz wszystkie potrzebne rzeczy. Przestrzeń bagażową możesz dowolnie konfigurować dzięki tylnej kanapie dzielonej w proporcji 60/40 oraz Cargo Box.

Pokazane felgi ze stopów lekkich dostępne są tylko dla niektórych wersji silnikowych.

Zdjęcia stanowią tylko ilustrację: dostępne opcje kolorów, tkanin, etc., znajdują się w konfiguratorze.