Najodważniejszy członek rodziny Pandy.

RADIOODTWARZACZ UCONNECT

NIEOKIEŁZNANA MUZYKA

Przygoda ma własną ścieżkę dźwiękową. W Pandzie Cross do nowego radioodtwarzacza Uconnect Mp3 z 6 głośnikami możesz podłączyć smartfon przez Bluetooth® lub inne źródła dźwięku przez porty AUX i USB. Możesz słuchać ulubionych utworów zapisanych na nośniku USB lub w smartfonie, doładować urządzenia mobilne oraz nawiązywać połączenia telefonicznie bez kiwnięcia palcem, gdyż system reaguje na polecenia głosowe.

PANDA UCONNECT

UŁATWIENIA W PODRÓŻY
DZIĘKI SMARTFONOWI

O ile przygoda jest wyzwaniem, o tyle podróż powinna być prosta. Dlatego użytkownik Pandy Cross ma do dyspozycji także aplikację Panda Uconnect. Wystarczy ją pobrać na smartfon, aby słuchać muzyki z serwisów Deezer lub TuneIn, uzyskać dostęp do map Google lub Waze, poprosić Fiata o natychmiastową pomoc i korzystać z wielu innych usług. Dla maksymalnej wygody smartfon można umieścić w specjalnym uchwycie, który stanowi standardowe wyposażenie Pandy Cross.

SELEKTOR TERRAIN CONTROL

BEZPIECZNY ZJAZD ZE WZNIESIENIA

Selektor Terrain Control zapewnia znakomite właściwości jezdne w każdych warunkach. System oferuje 3 tryby: Auto (automatyczny rozkład momentu obrotowego), Off-Road (napęd na 4 koła poprawiający przyczepność) oraz Hill Descent Control (ułatwienie zjazdu nawet z najbardziej stromego wzniesienia).

Pokazane felgi ze stopów lekkich dostępne są tylko dla niektórych wersji silnikowych.

Zdjęcia stanowią tylko ilustrację: dostępne opcje kolorów, tkanin, etc., znajdują się w konfiguratorze.