Najodważniejszy członek rodziny Pandy.

RADIOODTWARZACZ UCONNECT

NIEOKIEŁZNANA MUZYKA

Przygoda ma własną ścieżkę dźwiękową. W Pandzie Cross do nowego radioodtwarzacza Uconnect Mp3 z 6 głośnikami możesz podłączyć smartfon przez Bluetooth® lub inne źródła dźwięku przez porty AUX i USB. Możesz słuchać ulubionych utworów zapisanych na nośniku USB lub w smartfonie, doładować urządzenia mobilne oraz nawiązywać połączenia telefonicznie bez kiwnięcia palcem, gdyż system reaguje na polecenia głosowe.

PANDA UCONNECT

UŁATWIENIA W PODRÓŻY
DZIĘKI SMARTFONOWI

O ile przygoda jest wyzwaniem, o tyle podróż powinna być prosta. Dlatego użytkownik Pandy Cross ma do dyspozycji także aplikację Panda Uconnect. Wystarczy ją pobrać na smartfon, aby słuchać muzyki z serwisów Deezer lub TuneIn, uzyskać dostęp do map Google lub Waze, poprosić Fiata o natychmiastową pomoc i korzystać z wielu innych usług. Dla maksymalnej wygody smartfon można umieścić w specjalnym uchwycie, który stanowi standardowe wyposażenie Pandy Cross.

SELEKTOR TERRAIN CONTROL

BEZPIECZNY ZJAZD ZE WZNIESIENIA

Selektor Terrain Control zapewnia znakomite właściwości jezdne w każdych warunkach. System oferuje 3 tryby: Auto (automatyczny rozkład momentu obrotowego), Off-Road (napęd na 4 koła poprawiający przyczepność) oraz Hill Descent Control (ułatwienie zjazdu nawet z najbardziej stromego wzniesienia).

Krok 1 z 3

Chcę otrzymać ofertę dotyczącą nowego Fiat Panda Cross

Czy chcesz sprzedać swój stary samochód w rozliczeniu? *


Pola wymagane są oznaczone *

Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.), po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od FCA Poland S.A. informacji handlowych drogą elektroniczną (w tym z wykorzystaniem automatycznych systemów wywołujących) poprzez:
Krok 2 z 3

WYBIERZ DEALERA

 
 
Krok 3 z 3

DZIĘKUJEMY Mario Rossi

Twoje zapytanie o ofertę na model Panda Cross
do dealera Spazio - C.so Valdocco 19, 10122 TO
zostało poprawnie wysłane. Przedstawiciel Fiata skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Zdjęcia stanowią tylko ilustrację: dostępne opcje kolorów, tkanin, etc., znajdują się w konfiguratorze.