Najodważniejszy członek rodziny Pandy.

PANDA CROSS

WYPRAWA W DOBRYM STYLU. DOKĄDKOLWIEK.

Jak powinien prezentować się samochód na wyprawę w nieznane? Podwyższone zawieszenie, przednie i tylne zderzaki z płytami osłonowymi, 15-calowe obręcze kół i wielosezonowe opony błotno-śniegowe. To chyba oczywiste. Miłymi dodatkami są specjalne listwy boczne z logo Cross i chromowana końcówka wydechy. Poradzisz sobie ze wszystkim. Z wyprawą w teren i poniedziałkowym porankiem.

OFF-ROADOWA OSOBOWOŚĆ

GOTOWA NA WSZYSTKO

Specjalne 15-calowe obręcze kół z lekkiego stopu z dużymi wielosezonowymi oponami błotno-śniegowymi (M+S) w rozmiarze 185/65 poradzą sobie z każdą pogodą. Wzdłużne relingi dachowe pozwolą przewieźć dodatkowy bagaż. Diodowe światła do jazdy dziennej zapewnią maksimum bezpieczeństwa. Najważniejszymi cechami modelu są jednak możliwość wyboru trybu jazdy (auto, off-road i gravity control) oraz kąty natarcia, rampowy i zjazdu — odpowiednio: 24°, 21° i 34°.

DETALE

JAKI KSZTAŁT NAJLEPIEJ
ODDAJE CHARAKTER PANDY?

Znakiem rozpoznawczym tego modelu jest słynne „Squircle”, czyli skrzyżowanie kwadratu z kołem. To właśnie ten kształt — swawolny i uniwersalny jak sama Panda Cross — doskonale odzwierciedla charakter samochodu, od stylistyki nadwozia po elementy sterowania we wnętrzu.

Krok 1 z 3

Chcę otrzymać ofertę dotyczącą nowego Fiat Panda Cross

Czy chcesz sprzedać swój stary samochód w rozliczeniu? *


Pola wymagane są oznaczone *

Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.), po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od FCA Poland S.A. informacji handlowych drogą elektroniczną (w tym z wykorzystaniem automatycznych systemów wywołujących) poprzez:
Krok 2 z 3

WYBIERZ DEALERA

 
 
Krok 3 z 3

DZIĘKUJEMY Mario Rossi

Twoje zapytanie o ofertę na model Panda Cross
do dealera Spazio - C.so Valdocco 19, 10122 TO
zostało poprawnie wysłane. Przedstawiciel Fiata skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Zdjęcia stanowią tylko ilustrację: dostępne opcje kolorów, tkanin, etc., znajdują się w konfiguratorze.