Praktyczna, kompaktowa, żądna przygód.
4x4 to kwestia charakteru.

RADIOODTWARZACZ UCONNECT

NIEOKIEŁZNANA MUZYKA

Przygoda ma własną ścieżkę dźwiękową. W Pandzie 4x4 do nowego radioodtwarzacza Uconnect Mp3 z 6 głośnikami możesz podłączyć smartfon przez Bluetooth® lub inne źródła dźwięku przez porty AUX i USB. Możesz słuchać ulubionych utworów zapisanych na nośniku USB lub w smartfonie, doładować urządzenia mobilne oraz nawiązywać połączenia telefonicznie bez kiwnięcia palcem, gdyż system reaguje na polecenia głosowe.

PANDA UCONNECT

UŁATWIENIA W PODRÓŻY
DZIĘKI SMARTFONOWI

O ile przygoda jest wyzwaniem, o tyle podróż powinna być prosta. Dlatego użytkownik Pandy 4x4 ma do dyspozycji także aplikację Panda Uconnect. Wystarczy ją pobrać na smartfon, aby słuchać muzyki z serwisów Deezer lub TuneIn, uzyskać dostęp do map Google lub Waze, poprosić Fiata o natychmiastową pomoc i korzystać z wielu innych usług. Dla maksymalnej wygody smartfon można umieścić w specjalnym uchwycie, który stanowi standardowe wyposażenie Pandy 4x4.

START&STOP

TAM, GDZIE ZACZYNA SIĘ PRZYGODA, KOŃCZĄ SIĘ ZMARTWIENIA

Wyłącz zmartwienia, włącz zabawę: Panda 4x4 jest wyposażona w system Start&Stop i sygnalizator zmiany biegów. Pierwszy z nich wyłącza silnik po zatrzymaniu pojazdu, aby oszczędzać paliwo, drugi sugeruje, kiedy warto zmienić bieg. W ten sposób możesz łatwo zredukować swój ślad węglowy.

Zdjęcia stanowią tylko ilustrację: dostępne opcje kolorów, tkanin, etc., znajdują się w konfiguratorze.