Praktyczna, kompaktowa, żądna przygód.
4x4 to kwestia charakteru.

WERSJE SILNIKOWE

PANDA DO N-TEJ POTĘGI

Panda 4x4 jest kompaktowa i wyrafinowana — podobnie jak silniki dostępne w tym modelu.

Wysokoprężna jednostka 1.3 MultiJet II 16V Euro 6 o mocy 95 KM zapewnia wysokie osiągi, a zużywając w cyklu mieszanym 4,4 litra oleju napędowego na 100 kilometrów, jest też przyjazna dla środowiska. Dwucylindrowy silnik 0.9 TwinAir rozwija moc 85 KM i zużywa 4,9 litra benzyny na 100 kilometrów. Panda 4x4 jest wyposażona w system Star&Stop ograniczający emisję i zużycie paliwa bez uszczerbku dla osiągów.

 

BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZEŃSTWO 4x4

Poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera, elektroniczny program stabilizacji (ESC), ABS, ASR, elektroniczna blokada mechanizmu różnicowego (ELD) i opcjonalny system aktywnego hamowania przy niewielkiej prędkości (City Brake Control). Ponadto dzięki niskiej masie i niezawodności, a także dołączanemu napędowi tylnej osi, Panda 4x4 charakteryzuje się zwrotnością i znakomitymi właściwościami jezdnymi w każdych warunkach: zarówno w terenie, jak i na łukach drogi o dużym promieniu. Maksymalny poziom bezpieczeństwa i optymalna przyczepność niezależnie od rodzaju nawierzchni.

Krok 1 z 3

Chcę otrzymać ofertę dotyczącą nowego Fiat Panda 4x4

Czy chcesz sprzedać swój stary samochód w rozliczeniu? *


Pola wymagane są oznaczone *

Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.), po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od FCA Poland S.A. informacji handlowych drogą elektroniczną (w tym z wykorzystaniem automatycznych systemów wywołujących) poprzez:
Krok 2 z 3

WYBIERZ DEALERA

 
 
Krok 3 z 3

DZIĘKUJEMY Mario Rossi

Twoje zapytanie o ofertę na model Panda 4x4
do dealera Spazio - C.so Valdocco 19, 10122 TO
zostało poprawnie wysłane. Przedstawiciel Fiata skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Zdjęcia stanowią tylko ilustrację: dostępne opcje kolorów, tkanin, etc., znajdują się w konfiguratorze.