Praktyczna, kompaktowa, żądna przygód.
4x4 to kwestia charakteru.

STYLISTYKA I WYGLĄD ZEWNĘTRZNY

OFF-ROADOWY CHARAKTER?

Specjalne zderzaki ze zintegrowanymi osłonami i matowo aluminiowa płyta osłonowa, specjalne wykończenie nadkoli, boczne listwy ochronne, opony wielosezonowe na błoto i śnieg (M+S), napęd 4x4 z elektroniczną blokadą mechanizmu różnicowego (ELD) oraz nowe 15–calowe, polerowane obręcze kół z lekkiego stopu. Panda 4x4 jest solidnym pojazdem o niewielkiej masie, wyposażonym w napęd 4x4. To najbardziej kompaktowy samochód terenowy na rynku.

DETALE

JAKI KSZTAŁT NAJLEPIEJ
ODDAJE CHARAKTER PANDY?

Znakiem rozpoznawczym tego modelu jest słynne „Squircle”, czyli skrzyżowanie kwadratu z kołem. To właśnie ten kształt — swawolny i uniwersalny jak sama Panda 4x4 — doskonale odzwierciedla charakter samochodu, od stylistyki nadwozia po elementy sterowania we wnętrzu.

DETALE NADWOZIA

GOTOWA NA WSZYSTKO

Wielosezonowe opony błotno-śniegowe (M+S), na które można założyć łańcuchy śniegowe, nowe, polerowane 15–calowe obręcze kół z lekkiego stopu, wzdłużne relingi dachowe oraz kąt natarcia 21°, kąt rampowy 32° i kąt zjazdu 20°. Prawdziwa terenówka!

Krok 1 z 3

Chcę otrzymać ofertę dotyczącą nowego Fiat Panda 4x4

Czy chcesz sprzedać swój stary samochód w rozliczeniu? *


Pola wymagane są oznaczone *

Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.), po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od FCA Poland S.A. informacji handlowych drogą elektroniczną (w tym z wykorzystaniem automatycznych systemów wywołujących) poprzez:
Krok 2 z 3

WYBIERZ DEALERA

 
 
Krok 3 z 3

DZIĘKUJEMY Mario Rossi

Twoje zapytanie o ofertę na model Panda 4x4
do dealera Spazio - C.so Valdocco 19, 10122 TO
zostało poprawnie wysłane. Przedstawiciel Fiata skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Zdjęcia stanowią tylko ilustrację: dostępne opcje kolorów, tkanin, etc., znajdują się w konfiguratorze.