Fiat przedstawia program alternatywnego bezkosztowego serwisowania samochodu w kolejnych latach eksploatacji.

18 stycznia 2012

Serwisowanie auta to gwarancja jego wieloletniej, bezproblemowej eksploatacji. Jednak jak zabezpieczyć się od wzrostu cen kosztów przeglądu nowego samochodu? Fiat wprowadził do swojej oferty bardzo atrakcyjne rozwiązanie - mowa o Pakietach Przeglądów Okresowych.

 

Na czym polega ta propozycja? Otóż przy zakupie nowego Fiata Klient może zdecydować się na dodatkowy zakup od 2 do 5 planowych przeglądów okresowych. W efekcie użytkownik nowego modelu, zarówno osobowego jak i dostawczego, gwarantuje sobie w kolejnych latach eksploatacji auta stałe koszty serwisowe.

Oferta programu Pakietów Przeglądów Okresowych jest dostępna zarówno dla Klientów indywidualnych jak i Osób prowadzących działalność gospodarczą - bez względu na to czy samochód będzie użytkowany prywatnie czy służbowo. Co ciekawe do auta marki Fiat, które nie ma jeszcze roku, jego Właściciel również może dokupić jeden z pakietów serwisowych - wystarczy zgłosić się do dowolnego autoryzowanego dealera Fiat Auto Poland.

Korzyści dla Klienta? Po pierwsze gwarancja stałych cen - po zakupie wybranego pakietu przeglądów kierowcy nie zaskoczy wzrost cen części zamiennych i robocizny - pozostaną one niezmienne przez cały okres ważności umowy. Posiadacz pakietu automatycznie dostaje możliwość serwisowania samochodu w dowolnym autoryzowanym serwisie Fiata w całym kraju. Fiat dodatkowo dbając o Klienta przypomina Klientowi o zbliżającym się terminie odpowiedniej czynności serwisowej. Klient zatem nie musi się martwić zmianami cen elementów wchodzących w skład pakietu.

Drugi plus płynący z wyboru takiej opcji serwisowania nowego auta to możliwość bezgotówkowego zakupu pakietu przeglądów - jego wartość może zostać wliczona w raty atrakcyjnego kredytu na auto w przypadku zdecydowania się na finansowanie samochodu kredytem z oferty Fiat Bank Polska.

Poniżej prezentujemy ceny Pakietów Przeglądów Okresowych dostępnych przy zakupie najpopularniejszych modeli włoskiej marki. Za pierwszy, najtańszy pakiet dwóch przeglądów Klient zapłaci odpowiednio (ceny brutto):

- Fiat Panda - od 1050 zł
- Fiat Grande Punto - od 1834 zł
- Fiat Bravo - od 1788 zł
- Fiat Doblò - od 1854 zł
- Fiat Ducato - od 2416 zł

Zakres kilometrowy wynosi: Panda 40 tys. km, Grande Punto 60tys. km,  Bravo 60 lub 70tys. km w zależności od wersji silnikowej, Doblò 60 lub 70tys. km, Ducato 80 lub 90 lub 96 tys. km w zależności od wersji silnikowej.

Za pakiet trzech przeglądów Klient zapłaci odpowiednio:

- Fiat 500 - od 2484 zł
- Fiat Bravo - od 2548 zł
- Fiat Punto Evo - od 2585 zł
- Fiat Freemont - od 3325 zł
- Fiat Doblò - od 2420 zł
- Fiat Ducato - od 3795 zł

Zakres kilometrowy dla 500, Bravo, Punto Evo, Freemont  wynosi 90tys.km,  Doblò 90 lub 105tys km,  Ducato 120 lub 135  lub 144tys.km w zależności od wersji silnikowej.
 
Dla każdego modelu i wersji czasokres i przebieg, przy których należy dokonywać przeglądów może być różny. Aby dowiedzieć się szczegółów należy sięgnąć do  "Instrukcji Obsługi Pojazdu", które znajdują się na wyposażeniu samochodu oraz na ogólnodostępnej stronie http://instrukcje.fiat.pl

Akcja serwisowa Fiata jest na bieżąco modyfikowana w celu jej dostosowania do potrzeb klientów. Wszystkie szczegóły dotyczące pakietów przeglądów okresowych dla poszczególnych  modeli i wersji silnikowych dostępne w autoryzowanych serwisach Fiata.

Powiązane informacje

Dominacja samochodów Grupy FIAT - CHRYSLER w Plebiscycie „BEST CARS 2014” magazynu „Auto Motor i Sport”.

Samochody Grupy FIAT-CHRYSLER zdominowały 20. edycję Plebiscytu „BEST CARS 2014" zorganizowanego przez miesięcznik „Auto Motor i Sport".

2014-02-24

1 000 000 Fiatów 500 wyprodukowanych w Tychach i Toluca.

Z linii produkcyjnej FCA Poland S.A. zjechał milionowy egzemplarz Fiata 500. Ten model-ikona został wprowadzony na rynek w roku 2007 i sprzedawany jest obecnie w ponad 100 krajach całego świata -  począwszy od Włoch, przez Brazylię, Republikę Południowej Afryki i Japonię, aż po Stany Zjednoczone i rynki Bliskiego Wschodu. Od roku 2011 jego produkcja odbywa się także w meksykańskiej fabryce Toluca. 

2012-11-19

Fiat Auto Poland S.A. już 20 lat na gospodarczej mapie Polski.

Z wielu przełomowych dat w ponad 90-letniej historii Fiata w Polsce, bez wahania można wskazać dwie, chyba najważniejsze. Pierwsza to rok 1921, kiedy w Warszawie położono kamień węgielny pod budowę pierwszej poza granicami Włoch fabryki Fiata, jak zapisano w dokumentach „na chwałę i pożytek przemysłu polskiego". Od tego momentu...

2012-05-28

Prezydent Republiki Serbii, Boris Tadić, odwiedził stoisko Fiata na Salonie Samochodowym w Genewie.

Dziś, na 82. Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie, stoisko firmy Fiat odwiedził Prezydent Republiki Serbii, Boris Tadić wraz z towarzyszącą delegacją rządową, na czele której stał Minister Gospodarki, Nebojša Ćirić.

2012-03-06