Fiat Auto Poland wprowadza bardzo wysokie rabaty na wyprzedaż samochodów marki Fiat z 2011 roku.

5 stycznia 2012

Początek roku to tradycyjnie już znakomita okazja do korzystnego zakupu nowego auta. Fiat Auto Poland z myślą o potrzebach i oczekiwaniach Klientów, zarówno indywidualnych, jak i firm, ogłosił najnowsze warunki promocji na samochody z rocznika 2011. Rabaty są niezwykle wysokie i sięgają nawet 17 000 zł. Nowością jest dedykowana strona internetowa http://www.fiat.pl/oferta-fiata-promocje, która umożliwia Klientom znalezienie nowego samochodu marki Fiat w ogólnopolskiej bazie oraz bezpłatna wycena używanego dotychczas samochodu.

 

Najnowsza, noworoczna akcja promocyjna pozwala oszczędzić na wszystkich samochodach osobowych z rodziny Fiata, od miejskiej Pandy, aż po dużego, rodzinnego Freemonta. Słowem oferta wyprzedażowa dotyczy nie tylko modeli dobrze znanych i sprawdzonych, lecz - jak w przypadku Freemonta - również nowości rynkowych.

W ramach ogłoszonej właśnie oferty,  nowością na polskim rynku jest specjalne narzędzie przygotowane dla Klientów Fiata chcących skorzystać z tej promocji. Otóż pod adresem www.fiat.pl/oferta-fiata-promocje została umieszczona prosta w obsłudze i szybka wyszukiwarka modeli objętych akcją rabatową (zawiera faktyczny stan samochodów dostępnych od ręki u dealerów Fiata w całej Polsce). Narzędzie pozwala na rezerwację wybranego auta w salonie sprzedaży. Również pod tym adresem, osoby chcące sprzedać swój dotychczasowy samochód, mogą skorzystać z bezpłatnej wyceny na bazie danych firmy EurotaxGlass's - wystarczy podać podstawowe dane samochodu, a także dane kontaktowe, na które zostanie przesłana darmowa kalkulacja ceny auta używanego.

A oto i szczegóły ogólnopolskiej wyprzedaży w salonach Fiata. Właścicielem kluczyków do niezawodnego Fiata Panda można stać się już za 24 990 zł (rabaty na ten model sięgają aż do 9000 zł). Stylowy Fiat 500 i jego „otwarta" wersja 500C zostały objęte rabatem w wysokości 8000 zł.

Zainteresowani kupnem przebojowego Fiata Punto mogą liczyć na upust gotówkowy od ceny katalogowej sięgający nawet do 9000 zł za najbardziej popularne wersje tego modelu. Propozycja w tym przypadku jest naprawdę kusząca, bo nowym Grande Punto z salonu wyjedziemy już za 29 990 zł.

Fiata Bravo, czyli reprezentanta Fiata w segmencie kompaktów, można kupić z rabatem o wartości nawet do 11 000 zł. Najtańsza wersja Bravo kosztuje w promocji tylko 39 990 zł. Trudno znaleźć na rynku samochód tego segmentu za tak atrakcyjną cenę.

Klienci zdecydowani na model Linea otrzymają upust gotówkowy do 10 000 zł. Rabaty na Fiata Sedici, dostępnego także z napędem na wszystkie koła, sięgają nawet 6000 zł.

Jeśli chodzi o wszechstronne i pojemne samochody takie jak Qubo czy Doblò, to w tym przypadku Fiat również przygotował bardzo dobrą propozycję. W przypadku obu tych minivanów rabaty sięgają do 11 000 zł.

Prawdziwą gratką dla łowców okazji może okazać się oferta dotycząca największego obecnie przedstawiciela włoskiej marki. Otóż najwyższą obniżką, do 17 000 zł objęto najnowszego Fiata Freemont. Ten rodzinny MPV - nowość roku 2011 - może przewozić do 7 osób, ma największy w klasie rozstaw osi (2890 mm), a pojemność jego bagażnika po złożeniu foteli rozrasta się aż do 1461 litrów. Freemont ma na swoim pokładzie 20 różnych schowków, a montowane w tym Fiacie fotele są przystosowane do przewozu dzieci (innowacyjny system child booster umożliwia bezpieczne podróżowanie dzieciom o masie od 15 do 36 kg bez konieczności montowania dodatkowych fotelików).

Liczba samochodów objętych promocją jest ograniczona. Szczegóły oferty dostępne są na stronie: www.fiat.pl/oferta-fiata-promocje
W złączeniu znajduje się tabela cen i rabatów na samochody marki Fiat z 2011 roku.

Powiązane informacje

Dominacja samochodów Grupy FIAT - CHRYSLER w Plebiscycie „BEST CARS 2014” magazynu „Auto Motor i Sport”.

Samochody Grupy FIAT-CHRYSLER zdominowały 20. edycję Plebiscytu „BEST CARS 2014" zorganizowanego przez miesięcznik „Auto Motor i Sport".

2014-02-24

1 000 000 Fiatów 500 wyprodukowanych w Tychach i Toluca.

Z linii produkcyjnej FCA Poland S.A. zjechał milionowy egzemplarz Fiata 500. Ten model-ikona został wprowadzony na rynek w roku 2007 i sprzedawany jest obecnie w ponad 100 krajach całego świata -  począwszy od Włoch, przez Brazylię, Republikę Południowej Afryki i Japonię, aż po Stany Zjednoczone i rynki Bliskiego Wschodu. Od roku 2011 jego produkcja odbywa się także w meksykańskiej fabryce Toluca. 

2012-11-19

Fiat Auto Poland S.A. już 20 lat na gospodarczej mapie Polski.

Z wielu przełomowych dat w ponad 90-letniej historii Fiata w Polsce, bez wahania można wskazać dwie, chyba najważniejsze. Pierwsza to rok 1921, kiedy w Warszawie położono kamień węgielny pod budowę pierwszej poza granicami Włoch fabryki Fiata, jak zapisano w dokumentach „na chwałę i pożytek przemysłu polskiego". Od tego momentu...

2012-05-28

Prezydent Republiki Serbii, Boris Tadić, odwiedził stoisko Fiata na Salonie Samochodowym w Genewie.

Dziś, na 82. Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie, stoisko firmy Fiat odwiedził Prezydent Republiki Serbii, Boris Tadić wraz z towarzyszącą delegacją rządową, na czele której stał Minister Gospodarki, Nebojša Ćirić.

2012-03-06