Fiat w Polsce - Youtube
Nowości i wydarzenia

Nowości i wydarzenia

W tej sekcji znajdziesz najnowsze informacje
i ciekawostki ze świata motoryzacji.
Wejdź i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Nowości i wydarzenia

Wyprzedaż Fiata trwa!

Trwa akcja wyprzedażowa rocznika 2009 w salonach Fiata, podczas której można skorzystać z atrakcyjnych ofert promocyjnych na zakup nowego Fiata.

Klienci, którzy oczekują po wyprzedażach głównie dużych obniżek docenią fakt, że Fiat oferuje rabaty gotówkowe sięgające nawet do 20 000 zł. Taki rabat można otrzymać decydując się na zakup modelu Croma. Ceny rynkowych hitów, modeli Panda, Grande Punto, Linea i Bravo również obniżono i rabaty sięgają do 6 000 zł, ceniony nie tylko zimą za napęd 4x4 model Sedici jest teraz tańszy do 7 000 zł. Rabaty na wszechstronne Doblò i Qubo wynoszą odpowiednio do 8 000 zł i do 5 000 zł.

Ofertę promocyjną Fiata uzupełnia leasing 109,9% lub kredyt 6,99%, które w przypadku większości modeli łączą się z rabatami.

Dla osób prowadzących działalność gospodarczą Fiat ma w ofercie samochody z tzw. „kratką” tj. 4-osobowe samochody typu VAN, umożliwiającą odliczenie wartości 22% podatku VAT od zakupionego samochodu. W gamie Fiata dostępne są 3 modele w wersji VAN, każdy reprezentuje jeden z trzech najpopularniejszych segmentów rynku; Panda, Grande Punto oraz Bravo.

Sprawdź on-line listę samochodów Fiata z wyprzedaży rocznika 2009.

Szczegóły promocji możesz poznać, klikając tutaj.
Skonfiguruj swojego Fiata.
Znajdź najbliższego Dealera Fiata.