Dwie gwiazdy razem w filmie: Fiat 500X i Zoolander.

3 lutego 2016

  • Uznany model Derek Zoolander, powraca do kin w filmie „Zoolander2" za kierownicą Fiata 500X, auta, które najlepiej reprezentuje włoski styl.
  • 30 stycznia br., na premierze filmu w Rzymie, FCA wystąpiła w roli Głównego Partnera tego przedsięwzięcia, a Fiat 500X zaprezentował się na „czerwonym dywanie" w specjalnej trójwarstwowej żółtej tonacji lakieru.
  • Nowy spot reklamowy „Selfie" z Derkiem Zoolanderem i Fiatem 500X w roli głównej, przypieczętował współpracę pomiędzy Fiatem a wytwórnią filmową Paramount.

Kultowy Fiat 500 został „zaangażowany" do nowego filmu „Zoolander2" o Derku Zoolanderze. To niezwykle wyczekiwany sequel, który wkrótce wejdzie na ekrany kin na całym świecie.
Włoska premiera filmu odbyła się 30 stycznia b.r. w kinie Moderno w Rzymie.
W uroczystości uczestniczył FCA, jako Główny Partner, a na „czerwonym dywanie"  zaprezentował się Fiat 500X w specjalnej kolorystyce nadwozia w trójwarstwowej, żółtej tonacji lakieru.

W filmie wyprodukowanym przez Paramount i w większości nakręconym w Rzymie, po raz pierwszy występują razem: Fiat 500X i jedna z najsławniejszych postaci kinowych świata mody. Całość opatrzona jest ironiczną narracją, zaskakującą i wychodzącą poza wszelkie schematy, idealnie łączącą się z niekonwencjonalnym charakterem Fiata 500X - samochodu sprzedawanego w ponad 100 krajach świata i będącego symbolem włoskiego wzornictwa.
Przypieczętowaniem współpracy pomiędzy FCA i Paramount jest nowy spot reklamowy w reżyserii Jeffa Manna, zatytułowany „Selfie", którego pierwsza projekcja miała miejsce podczas ceremonii Złotych Globów.
Filmik ukazuje Derka Zoolandera, który bawi się  w dość wyjątkowy sposób, traktując fotoradar jak aparat fotograficzny. Fotoradar rejestruje Derka Zoolandera za kierownicą jego żółtego Fiata 500X.  Supermodelowi taka sytuacja kojarzy się z sesją zdjęciową i prowokuje go do popisywania się swoją najsłynniejszą miną, legendarną „Blue Steel". „Przedstawienie" zostaje szybko przerwane przez policję, ku rozpaczy Zoolandera, dla którego, w jego mniemaniu, ta chwilowa zabawa stanowiła szczyt jego kreatywności. 

Spot reklamowy „Selfie" zarealizowała agencja Testa and Partners, należąca do grupy Armando Testa z siedzibą w Los Angeles, która tym samym wzbogaciła portfolio swoich ostatnich produkcji dla marek FCA, związanych ze światem rozrywki.

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER FIAT

ZAPYTAJ O OFERTĘ

JAZDA TESTOWA

KONFIGURATOR

SEKCJA MODELOWA

 

BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO:

image1 image2 image1 image1

Fiat_Zoolander_img