Słownik

 1. a
 2. b
 3. c
 4. d
 5. e
 6. f
 7. g
 8. h
 9. i
 10. j
 11. k
 12. l
 13. m
 14. n
 15. o
 16. p
 17. q
 18. r
 19. s
 20. t
 21. u
 22. v
 23. w
 24. x
 25. y
 26. z

eco:Drive

Co to jest

Powiązane pozycje

eco:Drive to oprogramowanie opracowane przez Fiata aby pomóc kierowcom analizować swój styl jazdy. Przekazuje rady dotyczące zredukowania zużycia paliwa oraz emisji CO2, dzięki czemu każda podróż jest bardziej ekonomiczna i ekologiczna.

eco:Drive - immagine

Jak działa

Program monitoruje zużycie i emisję spalin podczas jazdy samochodu, a po dotarciu do celu zachowuje te dane. Poza tym podpowiada, jak zoptymalizować swój styl jazdy.
Po zachowaniu danych na nośniku USB, można je później przeglądać dzięki specjalnemu oprogramowaniu, które można ściągnąć ze strony eco:Drive: www.fiat.com/ecodrive.
Za pośrednictwem programu można wyświetlać swoje statystyki jazdy i kontrolować dokonane postępy.

Powiązane pozycje

Blue&Me

System, któremu pod względem komfortu i bezpieczeństwa, zawdzięczamy prawdziwą rewolucję w dziedzinie komunikacji, informacji oraz rozrywki w kabinie samochodu. Użytkowanie Blue&Me™ jest zgodne z przepisami kodeksu drogowego, ponieważ nie wymaga odrywania rąk od kierownicy. Stworzony w efekcie partnerstwa pomiędzy firmami Fiat Auto i Microsoft. Kompatybilny z większością telefonów komórkowych dostępnych na rynku z  Bluetooth[hyperlink], może być aktualizowany i dostosowywany do telefonów następnej generacji.