Słownik

 1. a
 2. b
 3. c
 4. d
 5. e
 6. f
 7. g
 8. h
 9. i
 10. j
 11. k
 12. l
 13. m
 14. n
 15. o
 16. p
 17. q
 18. r
 19. s
 20. t
 21. u
 22. v
 23. w
 24. x
 25. y
 26. z

Blue&Me

Co to jest

To platforma info-telematyczna, która pozwala na wykonywanie i odbieranie rozmów telefonicznych, słuchanie odbieranych sms'ów, odtwarzanie plików muzycznych w formacie cyfrowym bez odrywania rąk od kierownicy i odwracania wzorku od drogi.
System został stworzony przez Fiata Auto we współpracy z Microsoft i MAGNETI MARELLI.
Kompatybilny z większością telefonów komórkowych dostępnych na rynku z urządzeniem Bluetooth, może zostać zaktualizowany o nowe standardy i przystosowany do nowych telefonów.

blu e me - immagine

Jak działa

Parowanie telefonu komórkowego w momencie pierwszego podłączenia w samochodzie za pośrednictwem Bluetooth: od tego momentu telefon jest rozpoznawany automatycznie przy każdym połączeniu i aktywowane są funkcje zestawu głośnomówiącego, odbieranie/wysyłanie wiadomości tekstowych oraz aktualizowana jest lista kontaktów.
Aby posłuchać muzyki wystarczy włożyć USB/Ipod do właściwego gniazda i sterować odtwarzaniem poprzez polecenia głosowe albo przyciskami znajdującymi się na kierownicy.
W przypadku nawigacji Blue&Me TOMTOM można ją będzie obsługiwać również za pośrednictwem poleceń głosowych i przycisków na kierownicy.