eXTRA KOMFORT

500X Off-Road Look to luksusowy samochód sportowy, który wie, jak dbać o wszystkich swoich pasażerów. Kabina pasażerska wyróżnia się za bardziej techniczną przestrzenią. Teksturowane elementy na desce rozdzielczej przypominają odlew żeliwny z matowym i trójwymiarowym efektem. Natomiast górna część tunelu i profile paneli drzwi mają wykończenie typu szczotkowane aluminium. Wnętrze jest przestronne. Do środka możesz zaprosić swoich przyjaciół. Znajdzie się też miejsce na wszystkie Twoje ulubione przedmioty i bagaże. Ekskluzywne oświetlenie wnętrza tworzy niepowtarzalną atmosferę, która zwiększa przyjemność z przebywania we wnętrzu tego samochodu.

WIDOK WNĘTRZA 360°

500X Off-Road Look wyróżnia się bardziej techniczną kabiną pasażerską.

Poznaj ją pod każdym kątem w widoku 360°

KIEROWNICA I DESKA ROZDZIELCZA

Specjalnie formowana sportowa kierownica zapewnia doskonałą chwytność i rozmieszczenie rąk. Panel wskaźników z trzema okrągłymi elementami przypomina historyczny model 500. Najbardziej rzuca się w oczy wyświetlacz TFT 3,5", który prezentuje kierowcy wszystkie wymagane informacje w prosty i bezpośredni sposób, a także oferuje wiele możliwości personalizacji.

ŚRODKOWY TUNEL

Tunel w wykończeniu szczotkowanego aluminium mieści w sobie układ sterowania Drive Mood Selector™ oraz przycisk elektrycznego hamulca postojowego, który zastępuje tradycyjny "hamulec ręczny„ - jest łatwy w obsłudze i udostępnia więcej przestrzeni pomiędzy fotelami.​

SCHOWKI

Fiat 500X zapewnia optymalną funkcjonalność dzięki różnym schowkom umieszczonym w kabinie pasażerskiej:
takim jak cztery duże kieszenie na drzwiach, duża zamykana szuflada w dolnej części deski rozdzielczej, schowek utworzony z kolorowej listwy przed siedzeniem pasażera oraz dwa uchwyty na kubki na środkowym tunelu.

BAGAŻNIK

Przestronny i wszechstronny bagażnik ma pojemność od 350 litrów do aż 1000 litrów po całkowitym opuszczeniu oparć tylnych siedzeń. Bagażnik może zostać wyposażony w zdejmowaną półkę na bagaż z regulacją wysokości.​