eXTRA KOMFORT

Wewnątrz można od razu dostrzec jakość Fiata 500X. Wyszukane miękkie w dotyku materiały, panoramiczna trójwymiarowa deska rozdzielcza, dodatkowe profile na środkowym tunelu i panelach drzwi w stylu Carbon Look lub w wykończeniu szczotkowane aluminium.
Idealny komfort zapewniają przestronne odpowiednio profilowane siedzenia pokryte tkaniną techniczną w dwóch kolorach czarny / szary lub czarny / czerwony. Boki siedzeń zostały wzbogacone detalami wykonanymi z użyciem specjalnych materiałów, a środkowa część wykonana jest z elektrycznie zgrzewanej tkaniny z wstawkami w stylu "prêt-à-porter" i ze skóry ekologicznej.
Ekskluzywne oświetlenie wnętrza tworzy niepowtarzalną atmosferę, która zwiększa przyjemność z przebywania we wnętrzu tego samochodu.

Fiat 500X wnętrze
Fiat suv wnętrze
Fiat 500X wnętrze

WIDOK WNĘTRZA 360°

Wewnątrz 500X dba o swoich pasażerów unikalnymi detalami.

Poznaj ją pod każdym kątem w widoku 360°

KIEROWNICA I DESKA ROZDZIELCZA

Specjalnie formowana sportowa kierownica zapewnia doskonałą chwytność i rozmieszczenie rąk. Panel wskaźników z trzema okrągłymi elementami przypomina historyczny model 500. Najbardziej rzuca się w oczy wyświetlacz TFT 3,5", który prezentuje kierowcy wszystkie wymagane informacje w prosty i bezpośredni sposób, a także oferuje wiele możliwości personalizacji.

Fiat 500X kierownica

ŚRODKOWY TUNEL

Tunel w wykończeniu Carbon Look lub szczotkowanego aluminium mieści w sobie układ sterowania Drive Mood Selector™ oraz przycisk elektrycznego hamulca postojowego, który zastępuje tradycyjny "hamulec ręczny„ - jest łatwy w obsłudze i udostępnia więcej przestrzeni pomiędzy fotelami.

SCHOWKI

Fiat 500X zapewnia optymalną funkcjonalność dzięki różnym schowkom umieszczonym w kabinie pasażerskiej: takim jak cztery duże kieszenie na drzwiach, duża zamykana szuflada w dolnej części deski rozdzielczej, schowek utworzony z kolorowej listwy przed siedzeniem pasażera oraz dwa uchwyty na kubki na środkowym tunelu.

PRZEDNIE ELEKTRYCZNE FOTELE

Dzięki możliwości regulacji wysokości, pozycji w kierunku do przodu i do tyłu oraz kąta nachylenia oparcia kierowca ma zapewniony pełny komfort.

BAGAŻNIK

Przestronny i wszechstronny bagażnik ma pojemność od 350 litrów do aż 1000 litrów po całkowitym opuszczeniu oparć tylnych siedzeń. Bagażnik może zostać wyposażony w zdejmowaną półkę na bagaż z regulacją wysokości.

Fiat 500X bagażnik