eXPRESYJNA

500X wyraża wartości, dzięki którym 500 stała się ikoną motoryzacji na całym świecie.
Wystarczy tylko spojrzeć, aby dostrzec cechy odziedziczone od tego historycznego modelu: zaokrąglone podwójne reflektory, wystająca maska w kształcie trapezu, chromowane "skrzydła" po obu stronach logo FIAT i wloty powietrza, które sprawiają, że przód przypomina uśmiechniętą twarz. Z tyłu oddzielne zespoły świateł, otoczone błyszczącym pierścieniem, zaokrąglona tylna szyba i logo FIAT oraz chromowana klamka.
Teraz model 500X jest dostępny w wersji City Look w eleganckim miejskim przebraniu z chromowanymi detalami, które podkreślają wartość tego samochodu.

Design Fiat 500X
felgi Fiat 500X
Nadwozie Fiat 500X
Fiat 500x

WIDOK Z ZEWNĄTRZ 360°

Ta kultowa i pełna radości jak każda 500 wersja wyróżnia się swoimi eleganckimi detalami stylistycznymi. Doceń ją z każdej strony.

Poznaj ją pod każdym kątem w widoku 360°

PRZEDNIE LAMPY ZESPOLONE

Światła do jazdy dziennej (DRL) i światła przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów, podwójne reflektory przednie to powtarzające się elementy stylizacji rodziny 500, dzięki którym przód 500 jest natychmiast rozpoznawalny.

felgi Fiat 500X

FELGI

Asortyment felg ze stopów lekkich dostępnych do 500X City Look jest ogromny. Obręcze dostępne są w trzech rozmiarach – od 16-calowych do 18-calowych.

PRZYCIEMNIANE TYLNE SZYBY

Gwarancja prywatności dla Twojego pasażera i jeszcze bardziej ekskluzywny styl Twojego Fiata 500X.