DOSKONAŁE WYKORZYSTANIE PRZESTRZENI

ZAPROSZENIE DO PODRÓŻY

Uconnect™ jest systemem, który pozwala użytkownikowi za pomocą ekranu dotykowego 5" sterować wszystkimi znajdującymi się w samochodzie urządzeniami multimedialnymi: radiem i głównymi obsługiwanymi urządzeniami (odtwarzaczem multimedialnym, smartfonem) podłączonymi przez port USB lub gniazdo Aux-in.

Uconnect Radio Nav 5" oferuje funkcję nawigacji przygotowanej wspólnie z firmą TomTom.

Dzięki funkcji eco: Drive™ kierowcy mogą poprawić swój styl jazdy i jednocześnie uzyskać oszczędności na paliwie oraz sprawdzać na bieżąco emisje CO2 swojego samochodu.

 


ZOBACZ UCONNECT™​​​

DBA O BEZPIECZEŃSTWO TWOJE I TWOJEJ RODZINY

Wyposażenie standardowe zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa czynnego i biernego. Standardowo dostępnych jest 6 poduszek powietrznych oraz opcjonalnie dostępna jest poduszka kolanowa, ABS z układem B.A.S. ("Brake Assist System") oraz zaawansowany układ ESC (elektroniczny system stabilizacji toru jazdy), który obejmuje funkcję ASR / MSR zapobiegające poślizgom przy przyspieszaniu i zwalnianiu.
Standardowo 500L wyposażony jest także w Hill Holder który ułatwia ruszanie pod górę, układ dynamicznej kontroli skrętu DST, który oddziałuje lekką siłą na koło kierownicy, aby skłonić kierowcę do wykonania odpowiedniego manewru, a także elektroniczny układ ERM zapobiegający dachowaniu.
Zwiększone bezpieczeństwo w ruchu ulicznym zapewnia City Brake Control (dostępny opcjonalnie). System ten pozwala wykryć znajdujące się przed samochodem inne pojazdy lub przeszkody i automatycznie zahamować w celu uniknięcia kolizji lub zminimalizowania jej skutków.​