WYGLĄD CROSSOVERA

500L Trekking zmienia tradycyjne linie 500 dodając samochodowi wygląd crossovera: wysokie zawieszenie, specjalne zderzaki z dodatkowymi osłonami na wyposażeniu standardowym oraz wiele innych detali, które wzbogacają jego stylizację. Takie jak satynowe detale, boczne listwy ochronne z elementami chromowanymi oraz specjalne nakładki na zderzaki i błotniki. Nie należy też zapomnieć o felgach ze stopów lekkich 17", także dostępnych na wyposażeniu standardowym.

WIDOK ZAPIERAJĄCY DECH

Szklany dach panoramiczny oferuje każdej osobie podróżującej w 500L doskonały widok dzięki największej w tej kategorii samochodów powierzchni aż 1,5 m². Dwie wersje: montowany na stałe i otwierany elektrycznie Skydome.​

NIEWIELKI, ALE DUŻY

500L Trekking zmienia pojęcie praktyczności. Przy gabarytach 4,15 m długości, 1,78 m szerokości i 1,66 m wysokości łączy w sobie przestrzeń i komfort wnętrza minivanu z łatwością parkowania samochodu miejskiego.

KOLORY ENERGII

500L Trekking jest silna, dynamiczna i energiczna. To dlatego jej ulubionym kolorem jest żółty. Ale daj się również zaskoczyć pozostałymi 9 kolorami i ich wielu kombinacjami.