DOSKONAŁE WYKORZYSTANIE PRZESTRZENI

Przestrzeń zaprojektowana specjalnie dla Ciebie, stworzona na bazie innowacyjnych koncepcji technicznych i bezpieczeństwa.

ZAPROSZENIE DO PODRÓŻY

Uconnect™ jest systemem, który pozwala użytkownikowi za pomocą ekranu dotykowego 5" sterować wszystkimi znajdującymi się w samochodzie urządzeniami multimedialnymi: radiem i głównymi obsługiwanymi urządzeniami (odtwarzaczem multimedialnym, smartfonem) podłączonymi przez port USB lub gniazdo Aux-in. 

Uconnect Radio Nav 5" oferuje funkcję nawigacji przygotowanej wspólnie z firmą TomTom.

Dzięki funkcji eco: Drive™ kierowcy mogą poprawić swój styl jazdy i jednocześnie uzyskać oszczędności na paliwie oraz sprawdzać na bieżąco emisje CO2 swojego samochodu.”

 


ZOBACZ UCONNECT™​​​

SYSTEM UCONNECT

Dzięki ekranowi dotykowemu 5" obsługa podczas jazdy telefonu, smartfona, radia, odtwarzacza multimedialnego i odtwarzacza MP3 jest prostsza i bardziej intuicyjna niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki funkcji Bluetooth® możesz wykonywać połączenia bez odrywania rąk od kierownicy i zarządzać otrzymywanymi wiadomościami SMS (pod warunkiem, że masz kompatybilny smartfon). Ponadto dostępna jest też funkcja przesyłania strumieniowego dźwięku, dzięki której można odtwarzać muzykę i radio internetowe ze smartfonu bez użycia kabli przy pomocy Bluetooth.

BĄDŹ EKOLOGICZNY DZIĘKI ECO:DRIVE

Czy chcesz się nauczyć jak zmniejszyć zużycie paliwa i związane z nim koszty nawet o 16%? Dostępny we Fiacie 500L Eco:Drive nauczy Cię, jak to zrobić. Za każdym razem, gdy siadasz za kierownicą, aplikacja zapisuje Twój sposób prowadzenia wyświetlając Twój eco:Index na wyświetlaczu radia Uconnect 5" i udziela na bieżąco wskazówek, tak abyś mógł poprawić błędy i poprawić swój styl jazdy. ​

MELODIA SIĘ ZMIENIA

W 500L można słuchać muzyki w dowolny sposób: z odtwarzacza MP3, smartfona, USB. Wyboru odpowiedniego urządzenia możesz łatwo dokonać za pomocą przycisków na kierownicy. Ponadto w wysokiej klasy systemie hi-fi opracowanym we współpracy z Beats Audio zastosowano zaawansowany algorytm korektora, który pozwala uzyskać czysty, wysokiej jakości dźwięk. Poprzez sześć głośników na przednich i tylnych drzwiach, jeden subwoofer w bagażniku i 8-kanałowy wzmacniacz cyfrowy system audio dysponuje mocą 520 W.​ ​

DBA O BEZPIECZEŃSTWO TWOJE I TWOJEJ RODZINY

Wyposażenie standardowe zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa czynnego i biernego. Standardowo dostępnych jest 6 poduszek powietrznych oraz opcjonalnie dostępna jest poduszka kolanowa, ABS z układem B.A.S. ("Brake Assist System") oraz zaawansowany układ ESC (elektroniczny system stabilizacji toru jazdy), który obejmuje funkcję ASR / MSR zapobiegające poślizgom przy przyspieszaniu i zwalnianiu. Standardowo 500L wyposażony jest także w Hill Holder który ułatwia ruszanie pod górę, układ dynamicznej kontroli skrętu DST, który oddziałuje lekką siłą na koło kierownicy, aby skłonić kierowcę do wykonania odpowiedniego manewru, a także elektroniczny układ ERM zapobiegający dachowaniu.
Zwiększone bezpieczeństwo w ruchu ulicznym zapewnia City Brake Control (dostępny opcjonalnie). System ten pozwala wykryć znajdujące się przed samochodem inne pojazdy lub przeszkody i automatycznie zahamować w celu uniknięcia kolizji lub zminimalizowania jej skutków.​ ​

Zdjęcia stanowią tylko ilustrację: dostępne opcje kolorów, tkanin, etc., znajdują się w konfiguratorze.