JEST TOWARZYSKA. ALE NIE JEST NAŚLADOWCĄ.

Wewnątrz 500 jedyną rzeczą, która się liczy, jest przyjemność z jazdy. Dlatego model ten został wyposażony we wszystkie najbardziej zaawansowane systemy bezpieczeństwa jak i informacyjno-rozrywkowe – jak chociażby pracujący w trybie on-line system informacyjny UconnectTM ze sterowaniem z koła kierownicy.

deska rozdzielcza Fiat 500

UCONNECT™

Uconnect™ jest systemem informacyjno-rozrywkowym, który pozwala użytkownikowi za pomocą ekranu dotykowego 5" sterować wszystkimi znajdującymi się w samochodzie urządzeniami multimedialnymi: radiem analogowym i cyfrowym (DAB) i głównymi obsługiwanymi urządzeniami (odtwarzaczem multimedialnym, iPodem, iPhone'em, smartfonem) podłączonymi przez port USB i gniazdo Aux-in.

Uconnect Radio Nav 5" oferuje nawigację TomTom 2.5D z progresywnym wyznaczaniem trasy oraz funkcję "One Shot Voice Destination Entry" do wprowadzania adresów poleceniami głosowymi.

Od dziś możesz uaktualnić wszystkie mapy w swojej nawigacji przy użyciu serwisu Mopar Map Care. Aby to zrobić, zaloguj się na stronie: maps.mopar.eu (bezpłatny dostęp przed 3 pierwsze lata od zakupu samochodu) lub odwiedź swojego najbliższego dealera, który zrobi to za Ciebie.

Nowy system Uconnect™ LIVE pozwala również poprzez integrację z posiadanymi smartfonami korzystać z wielu aplikacji na systemie pokładowym samochodu, dzięki którym możesz przez cały czas być w kontakcie z przyjaciółmi na serwisie Twitter, słuchać 35 milionów utworów muzycznych z serwisu Deezer i ponad 100 tysięcy stacji radiowych z aplikacji Tune-In, a także uzyskać aktualne wiadomości z agencji Reuters i o sytuacji na drogach, fotoradarach i pogodzie dzięki usługom TomTom LIVE.

Ale to nie wszystko. Dzięki funkcji eco: Drive™ kierowcy mogą poprawić swój styl jazdy i jednocześnie uzyskać oszczędności na paliwie oraz sprawdzać na bieżąco emisje CO2 swojego samochodu.
Dodatkowe informacje na temat samochodu można też uzyskać korzystając z funkcji my:Car, która informuje o poziomie paliwa, zasięgu i wszelkich innych informacjach o pojeździe.
ODKRYJ UCONNECT™

TROSKA O BEZPIECZEŃSTWO

W modelu 500 oprócz poprawionego układu hamulcowego (w wersjach z silnikami 1.2) możesz liczyć na wszystkie najlepsze systemy bezpieczeństwa: 7 poduszek powietrznych, układ ABS + EBD, tak abyś nie utracił kontroli nad pojazdem przy nagłym zatrzymaniu, układ ESC + Hill Holder, który pomaga w nagłych sytuacjach zachować kierunek jazdy i znacznie ułatwia ruszanie pod górę, HBA, który poprawia skuteczność pracy układu hamowania przy nagłym hamowaniu oraz aktywator świateł awaryjnych, który natychmiast włącza światła awaryjne w sytuacji, gdy kierowca został zmuszony do nagłego zatrzymania.
Nowe oświetlenie przednie (elipsoidalne reflektory + światła LED do jazdy dzienne) zapewniają jeszcze lepszą widoczność.