LEGENDY RÓWNIEŻ EWOLUUJĄ

I zmieniają się. Jak 500, która dziś dodaje sobie do swojego modnego wyglądu śmiałości i nieodpartego uroku.

Fiat 500

PEŁNA UROKLIWEJ ŚMIAŁOŚCI

Uśmiechnięta twarz 500 jest teraz jeszcze bardziej figlarna. Dzięki nowym profilom, chromowanym "wąsom" i zderzakowi, który otacza trójwymiarową kratę wlotu powietrza z przodu. Bardziej atrakcyjna, bardziej pozytywna, jeszcze więcej prawdziwego charakteru 500.
Nowe poli-eliptyczne reflektory wydają się „mrugnąć do ciemności”. Natomiast inspiracją kształtu natychmiast rozpoznawalnych nowych świateł do jazdy dziennej w technologi LED jest kształt cyfry zero w logo 500.

Fiat 500 światła
felgi Fiat 500

PRAWDZIWA KLASA I STYL

Jedyny w swoim rodzaju profil 500-ki nie zmienia się, ale dodaje jej charakteru dzięki 2 nowym wzorom felg ze stopów lekkich w wykończeniu w wersji błyszcząco-szarej 15" i matowo-czarnej diamentowej 16".
Design 500 wzbogacają nowe kolory nadwozia: pastelowy Czerwony Corallo, bardzo popowy i słoneczny oraz wyrafinowany i elegancki Bordowy Opera.

CHARAKTER WIDAĆ W DETALACH

Wyraźnie widoczne są nowe elementy designu takie jak chromowana listwa, która poszerza zderzak, w którym umieszczone zostały światła przeciwmgielne i cofania. Czy też nowe tylne światła zespolone, w których w sposób zintegrowany z kształtem nadwozia umieszczone zostały światła stopu, światła tylne i kierunkowskazy.
Nietypowe i odważne rozwiązanie, które podkreśla zdolność 500 do odradzania się na nowo bez utraty swojego nieprzemijającego charakteru.

CAMOUFLAGE - ŚREDNI

Bardzo zdecydowany wybór, który sprawia, że 500 staje się jeszcze bardziej modna.

NAVY - ŚREDNI

Cała radość lata z grafiką inspirowaną stylem marynarskim.

Stylowe auto miejskie

COMICS - ŚREDNI

Kolor i radość: 500 staje się kreskówką.

COMICS - ŚREDNI

Kolor i radość: 500 staje się kreskówką.

LORD - MAŁY

Nieprzemijający urok brytyjskiej elegancji. Z nutką ironii.