header

ZAAWANSOWANY TECHNOLOGICZNIE I BEZPIECZNY

Doblò jest zawsze gotowy gościć i chronić Twoją rodzinę, gdziekolwiek jedziesz. Jego technologia sprawia, że jest w nim wygodnie i wesoło, zarówno podczas długich podróży, jak i codziennych wyjazdów.

 

Technologia

       

NOWOCZESNY SYSTEM UCONNECT

Radio Bluetooth z systemem Uconnect. Słuchaj, rozmawiaj, odczytuj SMS-y i steruj wszystkim bezpośrednio z dotykowego ekranu.

autoradio
pomello_cambio
Comandi al volante
accendisigari

Bezpieczeństwo

       

OCHRONA OD STÓP DO GŁÓW.

Poduszki boczne w Doblò mają za zadanie chronić głowę, klatkę piersiową oraz miednicę kierowcy i pasażera obok kierowcy w razie uderzenia z boku. Przedział pasażerski posiada strefy kontrolowanego zgniotu, które absorbują energię uderzenia, a drzwi nie otworzą się przypadkowo podczas uderzenia. ESP utrzymuje stabilność pojazdu, a dwuwahaczowe zawieszenie BI-LINK jest standardowe dla wszystkich wersji, więc Doblò zmniejsza i tłumi drgania na nierównych nawierzchniach dróg, gwarantując kontakt wszystkich czterech kół z nawierzchnią.

Fiat 7 osobowy

abs

+ ebd

Kontrola pojazdu nawet w razie nagłego hamowania.

esp

+ hill holder

Pomaga zachować tor jazdy w sytuacjach zagrożenia i pomaga podczas ruszania pod górę.

UCHWYTY

isofix

Specjalne uchwyty do mocowania fotelika dziecięcego bezpośrednio do konstrukcji pojazdu.

PODUSZKI BOCZNE

W celu ochrony głowy, klatki piersiowej i miednicy osób jadących z przodu.

doblo-sicurezza

Dead Lock

Dla pełnej ochrony można wyposażyć Doblò w Dead Lock – system, który blokuje wszystkie drzwi, włącznie ze zbiornikiem paliwa, uniemożliwiając ich otwarcie, nawet od wewnątrz.Okdryj komfortowy samochód 7 osobowy. Fiat Doblò - idealny dla rodziny i do pracy.

samochód rodzinny od marki Fiat

7 OSOBOWY, RODZINNY, KOMFORTOWY

Fiat Doblò, czyli samochód praktyczny, komfortowy, funkcjonalny, przestronny i niedrogi w utrzymaniu. Świetna alternatywa dla typowego vana - dobry towarzysz rodziny, małego biznesu i ceniących sobie przestrzeń.