Fiat Doblo 7 osobowy

FIAT DOBLÒ – WNĘTRZE

SYLWETKA, KTÓRA SIĘ WYRÓŻNIA.

Nowy projekt, nowy styl, taka sama niepohamowana indywidualność, jak zawsze. Standardowo pomieści 5 osób i 70 kg, a dzięki możliwości dwóch dodatkowych foteli, Doblò zwiększa przestrzeń nawet do 7 miejsc siedzących Jesteś gotowy na jazdę?

 

WZORNICTWO

       
     
 

16” OBRĘCZE KÓŁ ZE STOPÓW LEKKICH

 
     
  •      
 

SKÓRZANA GAŁKA DŹWIGNI BIEGÓW

 
     
  •      
 

POJEMNY BAGAŻNIK

 
     
  •      
 
 

Uchylne szyby tylne trzeciego rzędu siedzeń, w wersji 7-osobowej.

WSZYSTKO, ŻEBY NIM JEŹDZIĆ. I NA NIEGO PATRZEĆ.

Przyjrzyj mu się dokładnie, styl nowego Doblò jest jeszcze bardziej unikalny: całkiem zmieniona część przednia, przeprojektowane światła przednie oraz tylne, duża przeszklona powierzchnia i nowy ciemnoszary kolor. Nawet w wolnym czasie Twój styl nie ujdzie uwagi.

WNĘTRZE JEST RÓWNIE OSZAŁAMIAJĄCE.

Nowe cechy Doblò nie ograniczają się do jego wyglądu zewnętrznego. Całkowicie zmieniliśmy tablicę rozdzielczą i kierownicę, nadając im bardziej ergonomiczną konstrukcję. Deska rozdzielcza zapewnia łatwą i intuicyjną obsługę, a kierownica - łatwy dostęp do systemów audio i multimediów. Jest także mnóstwo innych szczegółów, które sprawiają, że jazda jest niepowtarzalna i przyjemna. Pobierz katalog, aby dowiedzieć się więcej!

KOMFORT, WYMIARY, ŁADOWNOŚĆ

       
Fiat 7 osobowy

Fiat Doblò 7 osobowy

JEST MIEJSCE NA WSZYSTKO I DLA WSZYSTKICH

Bagażnik o pojemności 790 litrów, która po złożeniu tylnych foteli wzrasta aż do 3200 litrów. Cokolwiek zechcesz wziąć ze sobą, wszystko zmieści się w nowym Doblò. I zostanie mnóstwo miejsca na jeszcze więcej. Przeprojektowaliśmy wnętrze i panele drzwi, aby zapewnić Ci pełen komfort, którego potrzebujesz.

KOMFORTOWE WNĘTRZE – FUNKCJONALNE ROZWIĄZANIA

Tylne drzwi przesuwne szeroko otwierane zapewniają wygodny dostęp. Duża przeszklona powierzchnia zwiększa widoczność i komfort prowadzenia. A liczne schowki, duże kieszenie na przednich drzwiach oraz funkcjonalna półka nad przednią szybą, dodatkowo zwiększają funkcjonalność wnętrza.

samochód rodzinny od marki Fiat

7 OSOBOWY, RODZINNY, KOMFORTOWY

Fiat Doblò, czyli samochód praktyczny, komfortowy, funkcjonalny, przestronny i niedrogi w utrzymaniu. Świetna alternatywa dla typowego vana - dobry towarzysz rodziny, małego biznesu i ceniących sobie przestrzeń.